विश्वभर काेराेना संक्रमितकाे संख्या २ कराेड नाघ्याे

0
146
Ads

काठमाडाैं –  विश्वमा कोरोना भाइरस अर्थात् कोभिड-१९ बाट संक्रमित हुनेकाे संख्या २ कडाेड  नाघेकाे छ । विभिन्न तथ्याङ्क निकाल्ने संस्था वर्ल्डो मिटर्स डट इन्फोका अनुसार साेमबार बिहानसम्म काेराेना संक्रमितकाे संख्या २ कराेड २१ हजार २ सय ९३ पुगेकाे छ ।

काेराेना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेकाे संख्या भने  ७ लाख ३३ हजार ९ सय १८ पुगेकाे छ ।  कुल सङ्क्रमितमध्ये एक कराेड २८ लाख ९६ हजार ३ सय ७७ जना भने  उपचारपछि घर फर्किएका छन् । सङ्क्रमित दर बढिरहेसँगै निकाे हुने दर पनि बढिरहेकाे छ ।

पछिल्लाे २४ घण्टामा मात्रै विश्वभर २ लाख १९ हजार ५ सय ९६ नयाँ संक्रमित भेटिएका छन् भने ४ हजार ७ सय ९७ जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । त्यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा १ लाख ७७ हजार उपचारपछि घर फर्किएका छन् ।

एक उत्तर छोड्न

कृपया आफ्नो टिप्पणी प्रविष्ट गर्नुहोस्!
कृपया आफ्नो नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्